Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Arifi - Gjysma Tjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

U nisa te mendoj per ty
deshtova ne moment
se dija se nga ky gabim
do me kushtonte shtrenjt
Jam gati ta paguj gjithçka
veç ti mos te te kem
e solle veten deri atje
sa per mua me nuk vlen

Ref:
Te uroj mbetç me shendet
çka boj tash e di vet
do kurohem sa me pare
nje terapi t'vertet

Shume kohe humba pas teje
nga i njejti s'me njef
ej gjysma tjeter ta jetoj
ashtu si di une vet

Sa vite prita u lodha dhe nga ti asnje ndrishim
me keqardhje tani duhet t'them se ky ishte fati im
Vendimet per gjithçka ne jete sa here i merrje vet
te pashe kush je ne t'vertet
ironia vet

Ref:
Te uroj mbetç me shendet
çka boj tash e di vet
do kurohem sa me pare
nje terapi t'vertet

Shume kohe humba pas teje
nga i njejti s'me njef
ej gjysma tjeter ta jetoj
ashtu si di une vet

Te uroj mbetç me shendet
çka boj tash e di vet
do kurohem sa me pare
nje terapi t'vertet

Ref:
Te uroj mbetç me shendet
çka boj tash e di vet
do kurohem sa me pare
nje terapi t'vertet

Shume kohe humba pas teje
nga i njejti s'me njef
ej gjysma tjeter ta jetoj
ashtu si di une vet

4x:
te uroj mbetç me shendet


Ky tekst u dërgua nga Sarita   Sarita


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ylber Arifi
Publikimi: 11/06/2013
Muzika: Vullnet Ibraimi
Teksti: Ylber Arifi
Orkestrimi: Vullnet Ibraimi
Video Produksioni: Power Production


Ylber Arifi - Gjysma Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjysma Tjeter".
3. Video është e këngës "Gjysma Tjeter", por nuk këndohet nga Ylber Arifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0