A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Franca

Tags: Ylber Franca

Ylber Franca është një këngëtar jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht Etnike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018