Audio

Ylber Osmani - Jena Gezu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2014

2014-01-13T14:28:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Gezu" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

jena gezu
oh jena gezue
jena ba me fluturu

fluturojm e shkojm perpjet
na lulijen vet e kena zgjedh (2x)

jena gezu
oh jena gezue
jena ba me fluturu

fluturojm e shkojm ne hava
na lulijen vet e kena pa (2x)Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...