Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Ylberi - Luj Me Dur E Luj Me Shpirt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/06/2014

2014-06-07T07:22:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luj Me Dur E Luj Me Shpirt" kënduar nga Ylberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet