Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylber Osmani - Emine, Emine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emine, Emine".
3. Video është e këngës "Emine, Emine", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - Emine, Emine  (Feat. Flutra Shkupi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Do Ta Kallim"

Komente

Asnjë Koment

04/01/2015

2015-01-04T00:25:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Emine, Emine" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Beli & Klodi - Emine, Emine

nje pash stine zemer kom aman emine prej ater ku u ndam shpirt moj emine nje pash tines zemer kom aman emine prej at her kur u ndam shpirt moj emine

ref 2x
emine emine aman
emine
emine e mine gjanam
emine

a ka ull qe po ndriqon
aman emine aka zog qe
po kendon shpirt moj emine
a ka ull qe po ndriqon aman
emine aka zog qe po kendon
shpirt moj emine

ref
emine e mine aman
emine
emine emine gjanam
emine

ref 2x
emine e mine aman
emine
emine e mine gjanam
emine

Motrat Hajzeri - Emine, Emine

I
Vish fustan me lule shumë
Oj oj Emine
Se kështu të dua unë
Oj oj Emine 2x

II
Vajz e bukur ti më je
Oj oj Emine
Synin rush të zi e ke
Oj oj Emine 2x
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë