Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Ylber Osmani - Shkoj Vera  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/11/2016

2016-11-22T19:29:50

Këngë e albumit:

"Boll E Mire"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkoj Vera" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Duli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hajde dil moj ne ballkon
voglushja ime
Gjumi i nates nuk pom zen
rri ne mendime

Hajde dil moj ne ballkon, voglushja ime
gjumi nates nuk pom zen, rri ne mendime
Je shumë e re
për smund te pres

Për ty gjithë ditën
s'mund te vdes

Shkoj vera ket vit
shkoj pranvera dhe ni vit
Meritoj qe të jesh moj
veç e imja shpirt

Shkoj vera ket vit
shkoj pranvera dhe ni vit
meritoj qe të jesh moj
veç i imja shpirt

Ka të shkosh unë kam met ndjek
sikur një hije
Gjersa tem dorezohesh mu
moj bukurie

Ka të shkosh unë kam met ndjek,
sikur një hije
gjersa tem dorezohesh mu
moj bukurie

E n'rrugë tuj qesh
me sy ma ban
E rrotull vajzë
me rrotullon

Shkoj vera ket vit
shkoj pranvera dhe ni vit
Meritoj qe të jesh moj
veç e imja shpirt

Shkoj vera ket vit
shkoj pranvera dhe ni vit
meritoj qe të jesh moj
veç e imja shpirt (2)Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet