A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylker Baliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ylker Baliu është një këngëtar i njohur. Ylkeri ju fut edhe botes se stylingut, gje qe e beri me te famshem anembane Botes duke u quajtur stilisti me sexi ne Maqedoni. Ai pos muzikes punon me 2 lokacionet Hair styling make up ne Gostivar dhe ne Tirane. Kemi pare shume e shume artist qe marrin keshilla nga ky djale i ri dhe i talentuar. Puna e tij eshte bere publike edhe me projektet ne videoklipe te kengtareve shqiptare nga Kosova, Maqedonia, Shqiperia etj. Në Prill 2006, Ylker merr ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Lutfiu

Miki

Ylber Idrizi

Aurel Amzai

Shpresim Zylbehari

Elvir Hasani

Dr.Nushi

Ergin Brahimi

Valmir Delija

Napoleon


Tags: Ylker Baliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019