A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ylker Baliu - Pa Ty Kot Jetoj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/10/2009

2009-10-07T01:15:40

Vec nje here t'kam taku,1000 nete t'kam endru,thell ne zemer mke pushtu...
ahaaaa ahaaa
Per ty bera gjithcka smunda,vec nji her ti kem buzet tua,se te dua shume te dua tyyy...
Ndonse ty t'shikoj shume ne sy,e te shkrihem o moj per ty,ekstravaganca jote ska kufiiiiii.....
Ref:2
Me fal ndoshta te pengoj,pa ty me mire t'mos jetoj,kujt ti them sa te dashuroj,o Zot rrugedalje nga ty kerkoj....


Lyrics submited by Linda&xixellonjaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018