Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Shota Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hajde shoto marshalla fluturo me krah 2x.
luj moj shoto luj diten ta paguj 2x.
po lun shota po lun shota bani marshalla kush nuk ban marshalla plase o halla.
e kam bagenis oj nan qiken e kojshise2x
o jo oj nano jo se e kena te shpise jo moj nano jo se e kena te shpise.
jananana jananana jajajaja jasha ekrem jasha o me klarinete jaman aman eeeeeee u knaqem u knaqem ssssss rrprrp


Ky tekst u dërgua nga Fjolla Morina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Yll Demaj
Publikimi: 01/12/2010


Yll Demaj - Shota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shota".
3. Video është e këngës "Shota", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0