Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Hajde Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

hajde hajde knojna na
per dashni e sevda
hajde hajde dridhe pra
luje belin mashallah
ta dumla dumla da ta dumla dumla da ta dumla dumla ta
luje belin mashallah

ne maximum ka hyp adrenalina
ka nis kanga e muzika
sonte knaqen djem dhe qika
e kam saksofonin
2x

ta dumla dumla da ta dumla dumla da ta dumla dumla ta
luje belin mashallah
hajde hajde knojna na
per dashni e sevda
luje belin mashallah

nuk ka gajle ska rendsi
n'tiran nan e prishtin
mushni gotat me raki
per ju knojna sevdali

ne maximum ka hyp adrenalina
ka nis kanga dhe muzika
sonte knaqen djem e qika
e kam saksofonin
2x

ta dumla dumla da ta dumla dumla da ta dumla dumla ta
luje belin mashallah
hajde hajde knojna na
per dashni e sevda
hajde hajde dridhe pra
luje belin mashallah
Yll Demaj
Publikimi: 15/09/2012
Festivali: Musical-Fest 2013


Yll Demaj - Hajde Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0