Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Kalle Kalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kalle kalle kalle qitja tymin
knojna knojna na knojna prej gzimit
2x

lum shamija bardhe lum shamija kuqe
lumet na per dhander lumet na per nuse
2x

kalle kalle kalle qitja tymin
knojna knojna na knojna prej gzimit
2x

kur qellon shoqnija o me ba shyhrete
na sbashku me juve o e kallim krejte
2x

kalle kalle kalle qitja tymin
knojna knojna na knojna prej gzimit
2x
Yll Demaj
Publikimi: 06/12/2017


Yll Demaj - Kalle Kalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Kalle".
3. Video është e këngës "Kalle Kalle", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0