Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Luj Luj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

per inati o veq per inati
o po du dikon me plas
nuk kan mujt
sju ka punu fati
sa kan dasht ty ndor met pas
taksirati valla taksirati
sonte flaken me jau qit
hajde hajde o veq per inatin
se ket nat shum e kam prit

luj luj t'paguj shtrejt
hajt zemer kalle krejt
kallem kallem edhe mu
luj luj ti per mu
krejt don mem tranu
ti e din ma mir qysh du
2x

kalle kalle o veq kalle kalle
luj per mu se tkam dashni
zemren tem hajde preke preke
o sa shum po rreh per ty
taksirati valla taksirati
sonte flaken me jau qit
hajde hajde o veq per inatin
se ket nat shum e kam prit

luj luj t'paguj shtrejt
hajt zemer kalle krejt
kallem kallem edhe mu
luj luj ti per mu
krejt don mem tranu
ti e din ma mir qysh du
4x
Yll Demaj
Publikimi: 27/07/2019


Yll Demaj - Luj Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Luj".
3. Video është e këngës "Luj Luj", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0