A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ylli Baka - Kur Dalin Plakat Ne Leme

Teksti i këngës:

Kur dalin plakat ne leme,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Me sho-shoqet duke thene,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Keto nuse nuk na bejne,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Tu themi djemve ti lene,
qaj neno, qaj moj nene (2 here)

Si ti leme e ku ti gjejme,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019