A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ylli Baka - I Ziu Kur Isha Djale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/03/2015

2015-03-25T14:51:41

Këngë e albumit:

"Perlat E Jugut 1"


i ziu kur isha djale e mbaja festene menjane, e mbaja festene menjane. timen e kisha dynjane.Dynja qenja me genjeu djalerine ma rrembeu ma rrembeu djalerine lulet e bardha me mbine
i ziu kur isha djale e mbaja festene menjane timen e kisha dynjane[2x]

ref [2x]
pleqeri,pleqeri ,pleqeri vjen me kusure kur s'te de.. kur s'te de.. kur s'te desha ti me zure
dynja qenja me genjeu ,djalerine me rrembeu,ma rrembeu djalerine lulet e bardha me mbine
u plaka kenga me mbet djalerine kush ma shet kush ma shet djalerine do t'i jap gjithe pasurine


Ky tekst u dërgua nga Kejda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019