Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Kenga E Bandillit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14

Te erdha papritur
te gjeta mbeshtetur
sa me qenke ligur moj
sa me qenke tretur (2x)

Pse me rri menjane
me gojen te qepur
sa me qenke ligur moj
sa me qenke tretur (2x)

Cu be syri bukur
dhe e shkreta vetull
sa me qenke ligur moj
sa me qenke tretur (2x)

Tregoji bandillit
ç'merak te ka mbetur
sa me qenke ligur moj
sa me qenke tretur (2x)

Ky tekst u dërgua nga TaniPublikimi: 20/03/2007


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0


Ylli Baka - Kenga E Bandillit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Bandillit".
3. Video është e këngës "Kenga E Bandillit", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.