Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Kunadhja Ne Mes Te Dites Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12

{2}here
kunadhja ne mes te dites kunadhe
hip e zbrit ne maje te pishes me naze

{2}here
loz e qesh ne mes te dites kunadhe
hip e zbrit bocet e pishes me naze

{2}here
lozonarja neper pyll kunadhe
e bukur si nje cope yll me naze

{2}here
kunadhe lekure mendafshta kunadhe
tu befsha une neper basha me naze

{2}here
kunadhe e vogel motake kunadhe
loz e meshiesh ne qarqet me naze


Ky tekst u dërgua nga InaYlli Baka
Publikimi: 03/08/2013


Ylli Baka - Kunadhja Ne Mes Te Dites
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kunadhja Ne Mes Te Dites".
3. Video është e këngës "Kunadhja Ne Mes Te Dites", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0