A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ylli Baka - Moj Neperka Pika Pika


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2009

2009-08-11T08:47:22

Këngë e albumit:

"Perlat E Jugut 1"


Dola në udhë e të prita
Moj nëpërka pika pika
Atje ku shkoje përdita
Moj nëpërka pika pika

Ndenja në portë e te prita
moj nëpërka pika pika
Ndenja në portë e te prita
moj nëpërka pika pika

Të prita mike të prita
moj nëpërka pika pika
Të prita mike të prita
moj nëpërka pika pika

Ti nuk erdhe unë ika
moj nëpërka pika pika
Ti nuk erdhe unë ika
moj nëpërka pika pika

Atë ditë qysh e ngrysa
moj nëpërka pika pika
Atë ditë qysh e ngrysa
moj nëpërka pika pika

Qysh e ngrysa atë ditë
moj nëpërka pika pika
Qysh e ngrysa atë ditë
moj nëpërka pika pika

Duke qarë e fshirë sytë
moj nëpërka pika pika
Duke qarë e fshirë sytë
moj nëpërka pika pika

Ti mos qaj o yll o dritë
moj nëpërka pika pika
Ti mos qaj o yll o dritë
moj nëpërka pika pika

Se do të prishen sytë
moj nëpërka pika pika
Se do të prishen sytë
moj nëpërka pika pika


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019