A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylli Baka - Ja Sheshi Ja Mejdani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/08/2013

2013-08-03T09:06:39

Këngë e albumit:

"Live"

Këngë e albumit:

"15 Hite Te Muzikes Popullore"

Këngë e albumit:

"Rruge E Mbare"

Këngë e albumit:

"2010"


u ulen burrat ne gjunj
merrja ti e ta pres une
(kembe kryq po ...
marrim kengen toskerisht)2x

refreni

dy fjal thoshte kapedani
ja sheshi ja mejdani(2x)

ja merr njeri ia pret tjetri
nga i riu te i vjetri
(hajde te na rroj sebepi
ka lezet dhe muhabeti)2x

refreni

dy fjal thoshte kapedani
ja sheshi ja mejdani(2x)

kapedan ma merr nje valle
le te tunden keto male
(te tille burra do vatani
fjalepak si kapedani)2x

refreni

dy fjal thoshte kapedani
ja sheshi ja mejdani(2x)

dy fjal thoshte kapedani
ja sheshi ja mejdani(2x)


Ky tekst u dërgua nga Ergi   MrEdison
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019