Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - 2010

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2010".
3. Video është e këngës "2010", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - 2010  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

23/10/2012

2012-10-23T20:38:33+00:00Doli dielli
iken rete
ne vitin
2010
Hajde ndriti flete
e kalendarit
ore erdhi dita
e shqiptarit

Ref
Hapi dyert Europa
dhe u beme si gjith bota
do vinte kjo dite patjeter
jemi kombi me i vjeter
2x

Ooh moj enderr
eeee pabere
ti le viteeee
shekuj te tere
Hajde ti u bere
Realitet
ne vitin
2010

ref
Hapi dyert Europa
dhe u beme si gjith bota
do vinte kjo dite patjeter
jemi kombi me i vjeter
2x

Si kjo kenge
e mesuar
asnjehere
nuk kam kenduar
Ore do te jete
2010-ta
hajde vule e viza
ore gjithe jeta

ref
Hapi dyert Europa
dhe u beme si gjith bota
do vinte kjo dite patjeter
jemi kombi me i vjeter
2x


Ky tekst u dërgua nga Edison K
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet