A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ylli Baka - Vajza Jetime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/10/2012

2012-10-28T08:05:01

Këngë e albumit:

"Rruge E Mbare"


Për ty moj vajza jetime,
rritur pa babë e pa nënë
Si s'të thanë një fjalë të mirë,
për hallet që të kanë rënë.

Refreni,2 herë
Kush të thotë që je jetime,
kush të thotë vetëm të lanë.
Moj vajzë e mëhallës time,
se të gjithëve na ke pranë.

Për ty njerk ishte jeta,
rritur njeri pa njeri.
Gjithkush ka hallet e veta,
hallin tënd askush s'e di

Ref 2 herë

Ti nuk je si gjithë të tjerët,
nuk provove ledhatime.
E rritur derë më derë,
ndaj të thonë vajza jetime

Ref,2 herë

Se të gjithëve na ke pranë (2 herë)


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019