Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Me Jep Nje Te Puthure Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Me mbyte si lumi
Si lumi dhe deti
Me jep nje te puthur
Se su be qameti.
Me jep nje te puthur
Se su be qameti.

Edhe nese shkon
Edhe nese s'vjen
Do te pres
deri sa te vdes.
Prit o i uruar
Te shtohet lezeti
Se per nje te puthur
Duron edhe mbreti.

Sesht kollaj me thua
Te me puthesh faqen
Prit mor sa te celin
Lulet manushaqet.
Prit mor sa te celin
Lulet manushaqet.

Edhe nese shkon
Edhe nese s'vjen
Do te pres
deri sa te vdes.
Prit o i uruar
Te shtohet lezeti
Se per nje te puthur
Duron edhe mbreti.

Zemra ime priti
Po dot nuk te gjeti
Vec nje dit te vitit
Del ne buz te detit.
Vec nje dit te vitit
Del ne buz te detit.

Edhe nese shkon
Edhe nese s'vjen
Do te pres
deri sa te vdes.
Prit o i uruar
Te shtohet lezeti
Se per nje te puthur
Duron edhe mbreti.

Ky tekst u dërgua nga  tea55Publikimi: 06/09/2010


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0


Ylli Baka - Me Jep Nje Te Puthure
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Jep Nje Te Puthure".
3. Video është e këngës "Me Jep Nje Te Puthure", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.