Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ylli Baka - Mer Koburen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/03/2010

2010-03-08T16:17:46

Këngë e albumit:

"Mall Nga Larg Vol. 2"
Kur veje për ujë moj
porsi vetull retë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Balluket e ballit moj
laje ti përpjetë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Ç’kanë djemtë e fshatit moj
që stë lënë të qetë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Balluket e ballit moj
laje ti përpjetë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Si ylli ndër yje moj
jesh moj e shkretë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Balluket e ballit moj
laje ti përpjetë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Jeshe nazemadhe dhe moj
si ngjala në detë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Balluket e ballit moj
laje ti përpjetë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Për ty vogëlushe dhe moj
dheu s’do t’më tretë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë

Balluket e ballit moj
laje ti përpjetë
merr koburen vramë moj
se nuk dua jetë


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...