A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ylli Baka - Burre E Grua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Live"

Këngë e albumit:

"Rruget E Fatit"


(2 here)
S'jemi gjak e s'jemi sua,pse me do e pse te dua
Se keshtu fati u shkrua,burre e grua mish e thua

(2 here) Refreni
O,te kam si driten e syve,fati qe na ra te dyve
Dashuri e dashurive ,je dhurate e perendive

(2 here)
S'te kam moter as vella,s'te kam nene as baba
Por jeta keshtu e tha,te kam edhe mbi ata

Refreni,2 here

(2 here)
Me zemer lus Perendine,qe te ikim ne nje dite
Si do rrojme as me thua,une pa ty e ti pa mua

Refreni,4 here


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001Kartolina (1)

U krijua nga Ina 2018-02-01 23:17:00
Ste kam gjak e ste kam sua,
sa me do e un te dua.
Se keshtu fati u shkrua,
ti dhe une bure e grua .
Un te kam si driten e syve,
zoti na bashkoj te dyve.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019