A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylli Baka - Ku Ka Dashuri Ka Paqe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2012

2012-09-01T22:20:42

Këngë e albumit:

"Rruget E Fatit"


Shkon një natë me errësirë,nesër vjen një ditë e mirë
Dita ditës jeta shkon, po e mira mbretëron (2 herë)

Refreni(2 herë)
Jeta dritën prapë do marri,s'e mbas dimrit vjen behari
Lulet që çel dashuria,si për mua dhe per tyja

Po të kem fuqinë e Zotit,nuk do rrjedhë pika e lotit
Do ndriçoja sy e faqe,ku ka dashuri ka paqe (2 herë)

Refreni, (2 herë)

Po në fund e mira mbetet,rrofsh sa malet edhe detet
Si dy motra rrinë të dyja, e mira dhe dashuria (2 herë)

Refreni, (3 herë)


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019