Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Kolazh, Vetem Ty Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh, Vetem Ty Te Dua".
3. Video është e këngës "Kolazh, Vetem Ty Te Dua", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Kolazh, Vetem Ty Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  47

Teksti:

Arben Duka

Komente

Asnjë Koment

18/11/2013

2013-11-18T16:30:43+00:00Si Hena rreth Tokes,tek ty rrotullohem
Vetem ty te dua,per ty pergjerohem (2 here)

Ne buzet e tua,do te pervelohem
Vetem ty te dua,per ty pergjerohem (2 here)

Me ty me ze gjumi,dhe me ty une zgjohem
Vetem ty te dua,per ty pergjerohem (2 here)

Kur me del ne enderr,kam frike s'e mos zgjohem
Vetem ty te dua,per ty pergjerohem (2 here)

{Burre e grua}
(2 here)
S'jemi gjak e s'jemi sua,pse me do e pse te dua
Se keshtu fati u shkrua,burre e grua mish e thua

(2 here)
O,te kam si driten e syve,fati qe na ra te dyve
Dashuri e dashurive ,je dhurate e perendive

S'te kam moter as vella,s'te kam nene as baba
Por jeta keshtu e ka,ah te dua si ata

Me zemer lus Perendine,qe te ikim ne nje dite
Si do rrojme as me thua,une pa ty e ti pa mua

(2 here)
O,te kam si driten e syve,fati qe na ra te dyve
Dashuri e dashurive ,je dhurate e perendive

{Te shtune e te diele }

(2 here)
Kenget mos t'pushojne ,sa drita te dali
Te Shtunen tek vajza,te Dielen tek djali

(2 here)
Yjet e mengjesit,ne valle na zune
Atje ku ka dasem more, jo ,jo nuk ka gjume

(2 here)
Te shtune e te diele,dite qe nuk harrohen
Se njerezit njehere, lindin dhe martohen


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet