A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ylli Baka - Nje Stamboll I Vogel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2015

2015-07-09T18:00:06

Këngë e albumit:

"Kenga Mjalt I Dashurise"


Fshati i bukur i Dragoit
Nje nga mbrekullite e zotit
Ndaj te gjithe kur e pan
Nje stamboll i vogel than(x2)

Nje stamboll i vogel moj
Rreze sendellis
Perballe Tepelenes
Nuri i bukuris (x2)

Kendon Vjosa edhe thot
Lum kush lindi ne Dragot
Lindi stelli dhe te tjere
Qe gjih botes i dhan vler (x2)

Ato krojet dhe burrime
Rrjedhin dhe ne zemren time
Rrjedhin qe nga shembellia
Atje ne viset e mia (x2)


Ky tekst u dërgua nga  tea55
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019