A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ylli Baka - Ne Koke Te Beqareve


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2016

2016-09-15T21:52:43

Dasma jone simbas tradites
Mjalti dhe ajke e muzikes
O moj tradita Shqiptare
Me dolli e kenge e valle
(x2)

Refren
Ngrini gotat dhe kendoni
Ashtu si e do zakoni
Simbas tradites Shqiptare
O ne koken e beqarve

E po ngrini gotat dhe kendoni
Ashtu si e do zakoni
Simbas tradites Shqiptare
Amaneti I te parve.

Djal o djal I pleqeris
Solle driten e shtepis
Rrofsh sa malet qe na mblodhe
Me djem e vajza te shtohesh
(x2)

Refren
Ngrini gotat dhe kendoni
Ashtu si e do zakoni
Simbas tradites Shqiptare
O ne koken e beqarve

E po ngrini gotat dhe kendoni
Ashtu si e do zakoni
Simbas tradites Shqiptare
Amaneti I te parve.

Dhendri bukur nusja nur
Qe te dy ne nje flamur
Qe te dy u flasin miqve
O ne gjuhen e bukur Shqipe
(x2)

Refren
Ngrini gotat dhe kendoni
Ashtu si e do zakoni
Simbas tradites Shqiptare
O ne koken e beqarve

E po ngrini gotat dhe kendoni
Ashtu si e do zakoni
Simbas tradites Shqiptare
Amaneti I te parve.
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019