A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylli Baka - Do Marr Sharren Te Sharroj Selvine


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2017

2017-11-07T13:43:45

Do marr sharren
te sharroj Selvine
Thelleze moj
gushebadhe moj
Pse s'me flet me goj
(x2)

Te sharroj Selvine
Dy do bej sehire
Thelleze moj
gushebadhe moj
Pse s'me flet me goj
(x2)

Te te bej sehire
Kur mbledh trendafile
Thelleze moj
gushebadhe moj
Pse s'me flet me goj
(x2)

Ta kemi kujtim
O per dashurine
Thelleze moj
gushebadhe moj
Pse s'me flet me goj
x2


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019