A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ylli Baka - Per Shum Vjet Gezuar  (Feat. Gent Hazizi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2017

2017-12-22T19:30:29

Muzika & Orkestrimi:

Klodian Qafoku

Teksti:

Arben Duka


Kam një këngë për të kënduar
Mijëra njerëz për të uruar
Te gjithe me gota ne duar
Hajde për shumë vjet gezuar
(x2)

O moj nëna Shqipëri
Gëzuar vitin e ri
Shendet edhe mbarësi
Çdo familje çdo shtëpi
(x2)

Hajde për shum vjet Gezuar


Ky tekst u dërgua nga Tea HoxhaKartolina (1)

2018-12-31 13:40:32
Kam një këngë për të kënduar
Mijëra njerëz për të uruar
Të gjithë me gota në duar
Hajde për shumë vjet GËZUAR!

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019