Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Xhan Ali

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Ali".
3. Video është e këngës "Xhan Ali", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Xhan Ali  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

25/01/2018

2018-01-25T13:48:07+00:002x
Ne Sarande nje çift i ri,
do mbetet ne histori
vendosen pa lindur djalin
ne Teqen e shenjte ta falin.

REF. 2x:
XHAN ALI, XHAN ALI
o i vogli Bektashi
je nje drite, je nje shprese
mrekullia e Teqes.

2x
XHAN ALI e i bekuar
kur te mban zoti ne duar
se te ka nje bir Teqeja
te ndezesh drita te reja.

REF. 2x:
XHAN ALI, XHAN ALI
o i vogli Bektashi
je nje drite, je nje shprese
mrekullia e Teqes.

2x
Do te shkoj nje dite atje
ne Sarande e ne Teqe
te kendoj per ate djale
si kendon deti me vale

REF. 3x:
XHAN ALI, XHAN ALI
o i vogli Bektashi
je nje drite, je nje shprese
mrekullia e Teqes.


Ky tekst u dërgua nga adriana hoxhaKartolina (2)

4
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet