A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ylli Baka - Je Ilaç Per Te Semure


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2019

2019-09-21T17:00:14

Muzika:

Ylli Baka

Teksti:

Arben Duka

Teksti:

Jorgo Papingji

Video Produksioni:

MAX Production


Me gitar e violin
Të këndojm për dashurin
Me një këngë, një përqafim
Ç'ma kënaqe shpirtin tim

Je ilaç për të semurë
Ndaj unë nuk semurem kurrë
Këng e valle, gjith lezet
Rron njeriu një qind vjet
2x

Aman se të kam fiksim
Ma fal buzën edhe syn
Vogëlushe, vogel-o
Mos më thua se s'me do

Je ilaç për të semurë
Ndaj unë nuk semurem kurrë
Këng e valle, gjith lezet
Rron njeriu një qind vjet
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019