A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Ylli Baka - Mire Se Vjen Ne Shqiperi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/09/2019

2019-09-25T16:30:11

Dola një ditë nga riviera
Dhe u ngjita në kala
Atje vjen me shpejt pranvera
Atje dimër jo nuk ka

Mir se vjen, Mir se vjen
Mir se vjen në Shqipëri
Ku ka diell
Ku ka det
Shqiperi o mrekulli

Perëndimi i Sazanit
Nga Saranda der në Vlorë
Nuse e bukur e Ballkanit
Zoti të ka bërë më dorë

Mir se vjen, Mir se vjen
Mir se vjen në Shqipëri
Ku ka diell
Ku ka det
Shqiperi o mrekulli


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019