A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Limani

Prej Se Jena Nda ➡ Since We Broke Up

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Besmir


Prej Se Jena Nda

Prej se jena nda
Je tu nejtë me njerz që kurrë nuk i kom dashtë
Me njerz që t'mirën kurrë nuk na kanë dashtë
As mu, as ty
Ku i ki sytë
Se malli po më vret

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Prej se jena nda
Je tu gabu
Ti nuk e din sa je tu ra
Ata jo nuk kanë dashtë mirë me na pa
As mu, as ty
Ku i ki sytë
Se malli po më vret

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë


Since We Broke Up

Since we broke up
You're hanging out with people that I never liked
With people who never wanted the best for us
Neither for me, nor for you
Don't you see
Missin' you is killin' me

They will drown you
My tears will drown you
You are going to die without love
You'll remain alone, I know

They will drown you
My tears will drown you
You are going to die without love
You'll remain alone, I know

It's OK don't worry
It's OK they all know it
How how much you loved me
How how much you loved me

It's OK don't worry
It's OK they all know it
How how much you loved me
How how much you loved me

Since we broke up
You're making mistakes
You don't know how far you've fallen
No they did not want to see us happy
Neither me, nor you
Don't you see
Missin' you is killin' me

They will drown you
My tears will drown you
You are going to die without love
You'll remain alone, I know

They will drown you
My tears will drown you
You are going to die without love
You'll remain alone, I know

It's OK don't worry
It's OK they all know it
How how much you loved me
How how much you loved me

It's OK don't worry
It's OK they all know it
How how much you loved me
How how much you loved me

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019