Yll Limani

Yll Limani Finalizon Projektin E Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-06-2015]
Këngëtari Yll Limani do të sjellë projektin e tij më të ri të titulluar “Emrin ma ke thirr”.

“Emrin ma ke thirr” këngëtari do ta sjellë të realizuar me videoklip,xhirimet e të cilit kanë përfunduar dhe është gati për tu publikuar.

Sipas këngëtarit ky videoklip do të lansohet nesër.
 (Indeksonline)Komente 0