Official Video

Top 200

Ylli Limani - A E Din Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  167

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2013

2013-07-10T20:00:14

Video Produksioni:

Imagine Films
Për ty o krejt yjet e qiellin
I kisha marr e ti kisha dhuru
Edhe shkëlqimin e hanës e t'diellit
Ti kisha fal vec me t'treg sa t'du

A e din ti (x3)
Sa shum,jom lut
Mu ni edhe ti(x3)
Sikur une

Tregom para,se me shku
Kush ka,me ti puth,syt
Kush munët,me t'dasht ma shum,se une
Kce,sa jena t'ri dyt
Një zemër,që të do,ti mos e humb

Harroj me marr frym kur t'shoh ty
Edhe koha më duket se ndal
Shum po du me ti puth ata dy sy
Puthjen e par tonën sonte ma fal

A e din ti (x3)
Sa shum jom lut
Mu ni edhe ti (x3)
Sikur un

Tregom para,se me shku
A e din ti,sa shum kom ëndrru
Vech 1 here e 1 shans me ma jep
Dicka që se kom pas me m'mungu
Jo s'ka ndodh,jo te un as 1 here

Rri dhe pak,ti sonte,me mu (x2)
Rri dhe sonte
Edhe sonte (x3)

(x2)
Kush ka,me ti puth,syt
Kush munët,me t'dasht,ma shum se une
Kce sa jena,t'ri dyt
Një zemër,që të do,ti mos e humb


Ky tekst u dërgua nga ArzaW   TimI12Kartolina (3)

2018-03-01 13:18:36
Një zemër,që të do,ti mos e humb
2018-03-01 13:18:49
Për ty krejt yjet e qiellin
I kisha marr e ti kisha dhuru
Edhe shkëlqimin e hanës e t'diellit
Ti kisha fal vec me t'tregu sa t'du
U krijua nga Desi 2018-01-17 18:13:11
Për ty o krejt yjet e qiellin
I kisha marr e ti kisha dhuru
Edhe shkëlqimin e hanës e t'diellit
Ti kisha fal vec me t'treg sa t'du

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Yll Limani:

Më Shumë...