A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Yll Limani - I Thash Asaj


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  31

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/10/2015

2015-10-17T19:53:39

Music & Lyrics:

Yll Limani

Arrangement:

Bini Nebihu

Video Production:

Imagine Films
I thash asaj
Sonte me ma jep
I thash asaj
That our time is rruning fast
I erdh shum ran ran ran ran
Tha I'll call 9-1-1
Shum ma rahat kesh
sa nuk t'pata ty knej
I erdh shum ran ran ran ran
Tha I'll call 9-1-1
Je tu hup koh
This isn't going anywhere
A je ti, ajo
qe sa her t'kom pa
Ke kshyr me m'fol
e tash po bohesh
kishe nuk po t'njoh
You've watched a lot of movies
Po munohesh mu bo cool ti
Epo nuk o ka t'shkon
Jo nuk o ka ta don
Hard to get lojen pe lun
Po menon qe mun me m'mujt
Epo nuk o ka t'shkon
Jo nuk o ka ta don
I thash asaj
Me ma jep sonte uha
I thash asaj
That our time is running out
I erdh shum ran ran ran ran
Tha I'll call 9-1-1
Shum ma rahat kesh
sa nuk t'pata ty knej
I erdh shum ran ran ran ran
Tha I'll call 9-1-1
Je tu hup koh
This isn't going anywhere
Nese t'kan fol keq per mu
Dije qe t'kan rrejt
Mo nuk e kam nijet me tu lut
Vec a don ti vet
And ain't losing no more time
With someone like you
Me ma jep ti vec ni nat
Besom nuk m'kishe ndrru
I thash asaj
Sonte me ma jep
Jom djal i mir
Vec muj mu bo
Shum djal i keq
I erdh shum ran ran ran ran
Leave me alone t'lutna ma bon
Shum ma rahat kesh
sa nuk t'pata ty knej
M'erdh shum ran ran ran ran
Thirre kon t'dush
Let's get it done
Se nuk e kom nijet mu largu
I'm here to stay


Lyrics submited by blertaaa   Tonnidas
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019