A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Yll Limani - Ku Je Kon Prom


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/03/2016

2016-03-31T19:55:53eeej
te un ke ardh
kur bota para kamve tu ka rrzu
te une ke ardh
kur e ke dit qe veq un muj me t'pshtu

e tash diqka ke ndryshu e vrej
ma nuk je ajo qe e kom njoft
e ja ke nis me dal si shpesh
e po pin e nuk po t'bohet von

bonu gati se po vi
jom tu ardh rruges te ti
me't kallxu qe ton kto vjet
veq ty t'kom dasht

bonu gati se po vi
mos meno qe nuk e di
ku je kon prom(3x)
u-uh u-uh u-uh e di
u-uh u-uh ku je kon prom
u-uh u-uh u-uh e di
u-uh u-uh

nuk o fer mem lon me prit
kur e din shum mir
qe te un ke ardh sa her ke dasht dikush
me dal me t'marr dikush

me t'fal ku m'ke thirr
e tash diqka ka ndryshu e vrej
ma nuk je ajo qe e kom njoft
e ja ke nis me dal si shpesh
e po pin e nuk pot bohet von

bonu gati se po vi
jom tu ardh rruges te ti
me't kallxu qe ton kto vjet
veq ty t'kom dasht

bonu gati se po vi
mos meno qe nuk e di
ku je kon prom(3x)
u-uh u-uh u-uh e di
u-uh u-uh ku je kon prom
u-uh u-uh u-uh e di
u-uh u-uh

bonu gati se po vi
mos meno qe nuk e di
ku je kon prom(3x)
u-uh u-uh u-uh e di
u-uh u-uh ku je kon prom
u-uh u-uh u-uh e di
u-uh u-uh


Lyrics submited by Bleona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019