A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Yll Limani - Ke Pi Sonte Shume


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  47

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/04/2017

2017-04-05T20:31:02Mo nuk ki dashnii
Kshtu qe Tii
Sonte del..

Je tu niii miree
Je tu dok shume fresh
Kjo eshte hera e pare
Qe vet je tu dal
Aii nuk ësht' ktu

Syt ja nisin me djeg
E ti zemren e prek
E kupton ke humb

Ref.
Huuuu , ke pi sonte shume
Huuuu, nuk din kur mi jep fund

T'presin edhe shum netë sikur kjo ohhh
Tu pi e tu lut kohen me kthy
Po kohen veq e din qe sun e kthen mo joo
Kshtu qe i pin edhe dy

Kjo eshte hera e pare
Qe vet je tu dal
Aii nuk asht ktu me ty

Syt ja nisin me't djeg
E ti zemren e prek
E kupton u thy

Ref.
Huuuu, ke pi sonte shume
Huuuu, nuk din kur mi jep fund

Nataa shkon e vet e gjenë
Krejt qka ajo bon eshte
Pin e pret...qann e kcen

Huuuuu....Nuk din kur mi jep fund


Lyrics submited by Moneyz team
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019