Yllka Kuqi

Zbulohet Misteri I Yllka Kuqit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-07-2015]
Yllka Kuqi është konsideruar këngëtare serioze dhe që nuk ka pranuar të ekspozohet shumë.

Yllka në asnjë performancë të saj nuk ka dashur që ta vë në pah feminilitetin, linjat, apo të shfaqet ekstravagante.

Mirëpo, së fundi ka vendosur të tregoj pak më shumë nga vetja, trupin dhe formen e saj që duket e mrekullueshme.

Tani edhe misteri rreth trupit të Yllka Kuqit, u zbulua.
 (Indeksonline)

Zbulohet Misteri I Yllka Kuqit


Komente 0