Yllka Kuqi

Yllka Kuqi, Foto Me Bashkëshortin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-11-2015]
Këngëtarja Yllka Kuqi mesa duket është mjaft e lumtur me jetën e saj bashkshortotre. Ajo së fundmi ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi me bashkshortin e saj Astrit Pallaska ku shihen së bashku të duke shijuar një natyrë të qetë dhe duken shumë të lumtur mes vete.

Çifti janë martuar në 2011-tën e ndërsa Yllka shpesh ka pohuar në intervistat e saj se dëshiron që në një të ardhme të afërt të bëhet edhe me fëmijë
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Yllka Kuqi, Foto Me Bashkëshortin


Komente 0