Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj - Kjo Unaz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Unaz".
3. Video është e këngës "Kjo Unaz", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj - Kjo Unaz  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Zeqe Kuqi

Më Shumë Nga

Alberie Hadergjonaj

26/12/2012

2012-12-26T16:32:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Unaz" kënduar nga Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ar Wolf - Kjo Unaz

Sa vite shkun pa ty , e sa shum kan me shku
Sa shum lot qe kom derdh , e sa shum dhimbje mu ka shtu
Sa shum mall ka kjo zemer , sa shum ondrra mu kan shu
Sa shum kujtime njet tem , sa shum prita met taku
N'Kit jet tem ka veq Shum , Pa ty skom as 1 sy gjum
Kjo jet per mu veq Ankth , eh hiq kurgjo ma shum ...
Ti pran meje Nuk je Prap , Un me ty jom Gjithkund
Sa shum dhimbje qe mi shtove , Po prap TDU pa fund
Mos e bon bre veq se Mun , Mos e Prish DASHNI'N Qe kem
Nalu 1 her Fshima Lotin , E Qka Kom Mrena E Ndjen
Sa her T'Putha ty Nat Ball , Beso Gith Jom Ni Vet'vetja
Mos e Ndaj zemren n'dy pjes , po Lej Bashk te Njona-Tjetra
T'prita Dej Sa Sko Mo , T'Qova Letra Per met Pa
Po Krejt ti mu qka mi ktheve , E ke Shkru qe ne Jem nda
Nalo 1Her e Ngom Mir , Si Me kon n'fund Te Jetes
Nese Mo Nuk Jom n'Kit bot , Fati smuj Me Kon I Tjetres .
Kalum Bashk Dit qe S'kalohen , Perjetum Qa S'perjetohen
Te Un Hala ka Met N'jejt , Te ti UNAZAT Po N'Drrohen
Te Un Ka met krejt Dhimbja , Qe Smuj pa Ty u Binda
Diten E Par Kur takova , Beso Per Zdyti Linda
UNAZ Per Mu Je bo Ferr , N'diten kur N'Gisht ti u Vnove
Nashta Ti Je Shum e Lumutur , Per Lumturin Tem S'menove
Ka Shum Kujtime Sjon Zhduk , Jom Hala t'Njejten Rrug
Sa Her Shkon Dita e Vje Nata , Nuk Harroj Per Ty Mu Lut
Ki Met Pjes E Jetes Tem , Mungesa Jote Shum Pom dhem
Koha Shkon Sun e Kthen , Meno Shum Para Se Pom len !!
Jom Pajtu Ma Me Gjithqka ,Veten Se Njo Ma As N 'PASQYRE
Per Krejt Senet Jom Pishmon , Me Dredhi N'jeten Tem HYRE .
Se Krejt Qka Mi Ki Premtu , As 1 Fjal Ti Nuk e Majte
Une Jom Qaj I Vjetri , Qaj Qe Me Deshir E Vrajte
Qaj Qe Duroj Kur E SHAJTE , Skom Arsye Ma Met Prit
Nata Shkoj Tu Shkru Per Ty , Shpresoj Ka Met Harru 1 Dit
Eh Ti Paq Fat N'Kit Jet , Tfala Ki Prej DASHNI'S T'vjeter
Un Ikom Kujtimet Ton , E Ti Kalofsh Mir Me Tjeter
Kjo E Ardhmja Jon U Zbeh , Qe Me Dashni Banem Plane
Dikur M'Premtove 1 Vajz , Pse pe Shkel Fjalen E Dhane ?
Hupa Dit E Hupa Net ,Tu menu Mi Thon Kto Fjal
SHpresa Jon Qe Patum , Tasht E Ki Me Tjeter DjaL
U Pafshum Per Dit T'mira , Kto Ken Kujtimet E FUNDIT
Pe M'bylli Letren Me Lot , Edhe Pe Gjuj N'Fellsi T'LUMIT ...

Herolind Iseni (Lindi) - Kjo Unaz

Nje dite t'diele me takove nje unaze ma dhurove
Besen ma dhe me dashurove kurre prej meje s'u largove 2x

Ref. Kjo unaz ka shum kuptim mke dhuru ti dashuri do te shkoj nanes t'i tregoj vajzen qe une dashuroj 2x

Kete unaze s'kam me e heq deri diten qe do te v'tdes
Gjithe jeten me e kalu a te du sa shum te du 2x

Ref. Kjo unaz ka shum.................3x

Bekim Kastrati - Kjo Unaz

nje dit djele me takove nje unaz ti ma dhurove besen ma dhe me dashurove kurr prej meje su largove

nje dit djele me takove nje unaz ti ma dhurove besen ma dhe me dashurove kurr prej meje su largove

Kjo unaz ka shum kuptim mke dhuru ti dashurin do t shkoj nanes ti tegoj vajzen qe un dashuroj

Kjo unaz ka shum kuptim mke dhuru ti dashurin do t shkoj nanes ti tegoj vajzen qe un dashuroj

kete unaz ska me heq deri diten kur do t vdes gjith jeten me kalu un te du sa shum te du

kete unaz ska me heq deri diten kur do t vdes gjith jeten me kalu un te du sa shum te du

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet