Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Ngjyre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  30

do ndertoj keshtjelle ..buz detit
portat do ti mbyll ..per ty
do te shtrihem zhveshur.. vetem
eren do ta ndjej ..aty

ishe ti njeriu i pare
unin tim ti e ke marr
boshatisur shpirti im
erresiiirr...

do ti djeeeg shenjat
dhe me to un do bej drit
cdo simbol qe me lidh me ty
s'do ta kem frik...
ta premtoj
jo nuk do te jem gjall un me per ty
si ne deeeet ...
do te mbytem veeet

i degjoj nga jasht ..zerat
s'me shpetoni dot ..as juuu
miq e shok s'do te ket ..per mua
do te jem un ngjyra ..dikuuu

ishe ti njeriu i pare
unin tim ti e ke marr
boshatisur shpirti im
erresiiirr...

do ti djeeeg shenjat
dhe me to un do bej drit
cdo simbol qe me lidh me ty
s'do ta kem frik...
ta premtoj
jo nuk do te jem gjall un me per ty
si ne deeeet ...
do te mbytem veeet

do ti djeeeg shenjat
dhe me to un do bej drit
cdo simbol qe me lidh me ty
s'do ta kem frik...
ta premtoj
jo nuk do te jem gjall un me per ty
si ne deeeet ...
do te mbytem veeet


Ky tekst u dërgua nga Sofi JolaYllka Kuqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2012
Festivali: Top Fest 9
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Yllka Kuqi - Ngjyre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngjyre".
3. Video është e këngës "Ngjyre", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0