Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Rrang E Dang Tepsi Moj Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

[Ylli:]
Rrang tepsie moj nane rrang e dang sahate
Rrang dang tepsie rrang e dang sahate
Qikat e katundit oj nane synin si filxhane

[Yllka:]
Rrang dang sahon oj nane rrang e dang tepsija
Rrang e dang sahon oj nane rrang e dang tepsija
Oh qikat e katundit synin rrush te zi ejjj
Qikat e qytetit synin rrush te zie


Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Rrang E Dang Tepsi Moj Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrang E Dang Tepsi Moj Nane".
3. Video është e këngës "Rrang E Dang Tepsi Moj Nane", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi & Ylli Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0