Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Rexha - Ike Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Vetem
ne nje trup si nje peme
qe dhe deget ja ke marr
Vetem
per nje fjale te pathene
edhe endrren ma ke vrar
Vetem
per nje buze te paprekur
qe do zjarrin tend ne sy
Vetem
per nje lot qe se kam derdhur
oqenan u be per ty
Ike ti
si dielli ne perendim
pa lamtumir
merr tani
jeten time
nuk e dua pa dashuri

Ky tekst u dërgua nga  petritPublikimi: 13/10/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008


Yllka Rexha - Ike Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike Ti".
3. Video është e këngës "Ike Ti", por nuk këndohet nga Yllka Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0