Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ymerli Krasniqi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: etno tallava

Ymerli Krasniqi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 11 Prill 2012, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Pse O Shpirt".

Më datë 6 Janar 2015, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Ti Je Diamant".

Më datë 15 Maj 2015, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Dridhe Dridhe Zemer".

Më datë 4 Prill 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "A Bombi".

Më datë 7 Shtator 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Unikate".

Më datë 25 Tetor 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Pot Pres".

Më datë 16 Nëntor 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Me Mungon".

Më datë 31 Janar 2017, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Fantazi".

Më datë 1 Korrik 2017, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Rrushi Jem".

Më datë 19 Shtator 2017, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Ajo".

Më datë 29 Janar 2018, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Princesh".

Më datë 18 Qershor 2018, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Albanian Mashup 2018".

Më datë 12 Korrik 2018, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Të Don Ky Djali".

Më datë 28 Gusht 2018, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Mashallah".

Më datë 29 Korrik 2019, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Ta Fala".

Më datë 28 Gusht 2019, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Mi Amor".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet