Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ymerli Krasniqi - Mi Amor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/08/2019

2019-08-28T19:29:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mi Amor" kënduar nga Ymerli Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ymerli Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Leonardo Gashi - Mi Amor

Mi Amor, mi amor, Leo
Mi Amor, mi amor, aye
Mi Amor, mi amor, aye
Mi Amor, mi amor

Mi Amor, seni seviyor
Leg tausend Rosen auf den Korridor
Ma belle, du bist so schön
Red bottoms sky Heel und kommst aus Köln
Ma belle, lass dich von mir leiten
Du siehst besser aus an meiner Seite
Du-Du machst mich wieder locker
Bin verrückt nach dir aber kein Casanova

Du sagst, du kennst mich nicht, jajaja
Doch lügst mir ins Gesicht, mh, bye bye bye

[Hook]
Mi Amor, mi amor, keine Sorgen mit dir
Mi Amor, mi amor, bleib für immer bei mir
Mi Amor, mi amor, keine Sorgen mit dir
Mi Amor, mi amor, bleib für immer bei mir
(Aley,ley,ley,ley,ley)
(Aley,ley,ley,ley,ley)
(Aley,ley,ley,ley,ley)
(Aley,ley,ley,ley,ley)
Mi Amor, mi amor (Aley,ley,ley,ley,ley)
Mi Amor, mi amor (Aley,ley,ley,ley,ley,ley)

Was du möchtest, werd' ich dir kaufen
Les' dir deine Wünsche aus deinen Augen
Wir fliegen nach Saint-Tropez zusammmen
Von France bis Amsterdam
Qysh me ja ban met pa ty prap
Met taku ty per gjdo nat
Hab' keine Zeit, es tut mir leid
Schlaflose Nacht für die Fashion-Life

Du sagst, du kennst mich nicht, jajaja
Doch lügst mir ins Gesicht, bye bye bye

[Hook]
Mi Amor, mi amor, keine Sorgen mit dir
Mi Amor, mi amor, bleib für immer bei mir
Mi Amor, mi amor, keine Sorgen mit dir
Mi Amor, mi amor, bleib für immer bei mir
Mi Amor, mi amor, keine Sorgen mit dir
Mi Amor, mi amor, bleib für immer bei mir
Mi Amor, mi amor, keine Sorgen mit dir
Mi Amor, mi amor, bleib für immer bei mir

(Aley,ley,ley,ley,ley)
(Aley,ley,ley,ley,ley)
(Aley,ley,ley,ley,ley)
(Aley,ley,ley,ley,ley)
Mi Amor, mi amor (Aley,ley,ley,ley,ley)
Mi Amor, mi amor (Aley,ley,ley,ley,ley)

Vjola Shuli - Mi Amor

Ref:
Dance with me latino mi amor
Mi amor, mi amor.
Dance with me latino mi amor,
It's summertime so lets get on.

1)
Sot po ndihem Happy,
Me ne bohet qefi,
Ta marri vesh bota edhe krejt mileti.
Qefi nuk po nalet nuk po nalet jo,
Zjarr adrenalina.
Kta po xhelozojn po xhelozojn po po,
O sa mir po nina.
Me kërcy mendjen kam nda, qefe qefe kjo dynja,
Kur na sheh thuj Marshalla,
kiss kiss baby uh la-la.
Me kërcy mendjen kam nda, qefe qefe kjo dynja,
Kur na sheh thuj Marshalla,
kiss kiss baby uh la-la.
(Baby that's amazing)

Ref:
Dance with me latino mi amor
Mi amor, mi amor.
Dance with me latino mi amor,
It's summertime so lets get on
(Baby thats amazing)

2)
Sot po ndihem Happy,
Me ne bohet qefi,
Ta marri vesh bota edhe krejt mileti.
Qefi nuk po nalet nuk po nalet jo,
Zjarr adrenalina.
Kta po xhelozojn po xhelozojn po po,
O sa mir po nina.
Me kërcy mendjen kam nda, qefe qefe kjo dynja,
Kur na sheh thuj Marshalla,
kiss kiss baby uh la-la.
(Baby that's amazing)

Romeo Makaveli III:
Shum e shenjt për tu dukur e vërtet,
Më të shtrenjt se ty nuk kam në jet.
Ti je kënga ime në ktë ver të nxeht,
Ndaj dua të këndoj, deri në mëngjes.
Uh,my babe, yes my babe, uh my babe, amazing
Uh my babe, yes my babe, uh my babe,
Baby that's amazing
my babe, yes my babe, uh my babe, amazing
Uh my babe, yes my babe, uh my babe,
Baby that's amazing

Ref:
Dance with me latino mi amor
Mi amor, mi amor.
Dance with me latino mi amor,
It's summertime so lets get on
(Baby that's amazing)

Gjyljeta Ransi - Mi Amor

Ref: Erdha, por jo sikur herav tjera,
nje përgjigje sod ta ktheva,
ti je tani mi Amor, mi Amor.

Pse nuk mendon, pak më larg,
veq pak më larg.
Hapi syt, rujum mirë
si një dukat.
Pse nuk mendon, pak më larg,
moj zemra jem.
Hapi syt, rujum mirë
kurr ske Problem.

Nuk jam e dyta,
nuk jam e treta.
Ti e din se jam e para dhe e verteta.
Zemren ta mora, e nuk ta ktheva,
se jam kryesorja per ty e jo rezerva.
Ashtu sikur mua nuk e don asnjë tjeter,
ti se pranon dhe e genjen veten.
Por nuk jetohet veq me genjeshtra,
un i kam krejt e jo ajo tjetra.

Ti se din sa je me fat,
Se jam me ty, se me ke ngat.
Ti sma dite vlerën kurr,
as tani as dikur. (2x)

Ref: Erdha, por jo sikur herav tjera,
nje përgjigje sod ta ktheva,
ti je tani mi Amor, mi Amor.

Ti se din sa je me fat,
Se jam me ty, se me ke ngat.
Ti sma dite vlerën kurr,
as tani as dikur. (2x)

Pse nuk mendon, pak më larg,
veq pak më larg.
Hapi syt, rujum mirë
si një dukat.
Pse nuk mendon, pak më larg,
moj zemra jem.
Hapi syt, rujum mirë
kurr ske Problem.

Nuk jam e dyta,
nuk jam e treta.
Ti e din se jam e para dhe e verteta.
Zemren ta mora, e nuk ta ktheva,
se jam kryesorja per ty e jo rezerva.
Ashtu sikur mua nuk e don asnjë tjeter,
ti se pranon dhe e genjen veten.
Por nuk jetohet veq me genjeshtra,
un i kam krejt e jo ajo tjetra.

Ref: Erdha, por jo sikur herav tjera,
nje përgjigje sod ta ktheva,
ti je tani mi Amor, mi Amor.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Ymerli Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet