Yo Truly

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Muhamed Ali Koshi
BIOGRAFIA: Yo Truly është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Prill 2018, Yo Truly publikon videoklipin "Get This Money"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Underground Mc

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Kino

Diti-G

J.B.


Tags: Yo Truly, Muhamed Ali Koshi

Krijo Një Kartolinë