A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Alba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Lorris Halilaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Young Alba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Lorris Halilaj, i njohur si YOUNG ALBA esht reper i ri qe jeton dhe vepron ne itali. Muzika e tij dëgjohet nga te rinjte, por ka ditur qe perveç publikut italian ka terhequr edhe vemendjen e publikut shqiptar, pasi nje pjese e kënges me te re "Bella Vita" eshte shqip. Mund te gjeni kënget e tij edhe ne digital store si Spotify, Amazon, Itunes etj. Më datë 31 Gusht 2018, Young Alba publikon videoklipin "Rruga". Më datë 19 Tetor 2018, Young A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gabu

THUG1

Double-K

ANI (RapBoy)

Arbër Hajdari

4NI

Nikinjoo

Ilir PPJ

ELAI

Bardhi Idrizi


Tags: Young Alba, Lorris Halilaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019