Joniad Banushi
Joniad Banushi
Joniad Banushi
  • Vendlindja:
  • Pogradec Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Joniad Banushi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Ka qene pjese e grupit Grand Thugz dhe aktualisht jeton ne Tirane.

Në vitin 2020, Young J publikon albumin "Goc E Keqe".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: JmcGl JmcGl  Komente 0