Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Young Zerka, Së Shpejti Me Projekt Të Ri Solo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[15-05-2015]
Këngëtari i njohur Young Zerka pas disa bashkpunimeve të suksesshme që shënoi vitin e kaluar me Dhurata Doren, Alban Skenderaj e Aurela Gaçen, ka vendosur që këtë verë të vijë me projekt solo.

Kënga e re titullohet "Boom Boom" dhe pritet të lansohet shumë shpejt, kënga do të jetë ritmike dhe taman për sezonin e verës.

Këngëtari ka publikuar tailerin e klipit, xhirimet e të cilit kanë përfunduar në bregdetin shqiptar dhe do të finalizohen në video nga produksioni MAX Production, të cilët kanë në menaxhim aktualisht këngëtarin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet